Google Ads Reklama

Google AdWords – reklama Google sistemoje – viena veiksmingiausių skaitmeninės rinkodaros priemonių klientų srautams ir pardavimams generuoti. Jūsų Google reklama rodoma tik potencialiems klientams, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų ar produktų, pagal susijusius raktinius žodžius, todėl tai itin efektyvi bei tiksli reklaminė priemonė.

Google Ads sistema veiksminga bei generuoja srautą ir pelną tik tada, kai tinkamai sukuriama ir ištestuojama strategija. Tai ilgas ir sunkus darbas, reikalaujantis daug priežiūros, analizės bei ilgametės patirties.

Pirmiausia, profesionalūs Google specialistai išanalizuoja Jūsų įmonę bei rinką, kurioje dirbate. Tiriame Jūsų paslaugas, prekes ir išskirtinius bruožus, išskiriančius Jus verslo pasaulyje. Galiausiai, pasinaudojant Jūsų veiklos specifika, žiniomis ir skaitmeninės rinkodaros patirtimi, sukuriame unikalią, aukščiausios kokybės PPC (Pay Per Click) kampaniją.

Pasitelkę norą nuolat siekti geriausio, geriausią programinę įrangą bei daugiametę patirtį, mes gebame išrinkti pačius naudingiausius raktažodžius ir jų grupes, tokiu būdu pritraukdami kokybišką vartotojų srautą į jūsų internetinę svetainę.

Ir galiausiai, po Google AdWords reklaminės kampanijos paleidimo, mes ir toliau kasdien dirbame tobulinant Jūsų reklaminę kampaniją. Reguliari raktažodžių kainos ir kokybės analizė leidžia mums suteikti pačius efektyviausius CPC ir CTR sprendimus, taip sumažinant kainą bei  dar labiau padidinant ROI.

Kaip mes dirbame

1. Auditas

Identifikuojame Jūsų dabartinės skaitmeninės rinkodaros trūkumus.

blank

2. Optimizacija

Optimizuojame esamus skaitmeninės rinkodaros kanalus, užtikrindami didžiausią ROAS.

3. Plėtra

Ieškome naujų pelningų raktažodžių bei auditorijų, taip didindami Jūsų Google Ads kampanijos aprėptį.

blank
blank

4. Auginame

Užauginame Jūsų Google Ads kampanijas kontroliuodami ROAS.

5. Mažiname riziką

Prijungiame kitus skaitmeninės rinkodaros kanalus: Facebook Ads, Instagram,  El. Pašto rinkodarą.

blank

Sėkmės Istorija.

6.89x ROAS

blank

2020.04.01 - 2020.09.28

Prekinis Ženklas

Elektroninė rūbų parduotuvė prekiaujanti USA ir ES

Tikslas

Pardavimai, išlaikant 3x ROAS

Pasikalbėkime?