Facebook Ads Reklama

Facebook Ads – reklama Facebook bei Instagram socialiniuose tinkluose – vienas svarbiausių rinkodaros kanalų klientų srautams ir pardavimams generuoti. Jūsų Facebook Ads reklama rodoma tik potencialioms klientų grupėms, kurias pagal Jūsų verslo specifiką bei demografinius rodiklius atrenkame remdamiesi savo žiniomis bei ilgamete patirtimi skaitmeninės rinkodaros pasaulyje.

Tai vartai į itin plačią ir įvairią auditoriją, kurioje glūdi Jūsų potencialūs klientai. Šiuo metu Lietuvoje Facebook/Instagram socialiniais tinklais naudojasi kiek daugiau nei 2.3mln. aktyvių vartotojų, sukuriančių neįtikėtinas bei dar niekad nematytas rinkodaros galimybes.

Facebook Ads sistema sudėtinga, reikalaujanti ne tik techninių, tačiau ir vaizdo kūrimo, psichologinių žinių. Tai atskiras amatas. 21-ojo amžiaus menas, reikalaujantis neeilinių žinių, patirties ir pasikaustymo. 

Pirmiausia profesionalus Facebook Ads specialistas išanalizuoja Jūsų įmonę bei rinką, kurioje dirbate. Tiriame Jūsų paslaugas, prekes ir išskirtinius bruožus, išskiriančius Jus verslo pasaulyje. Tada pagal įvairius rodiklius atrenkame konkrečias auditorijas, kuriose glūdi Jūsų potencialūs klientai. Galiausiai, pasinaudojant Jūsų veiklos specifika, žiniomis ir skaitmeninės rinkodaros patirtimi, sukuriame unikalią, aukščiausios kokybės Facebook reklaminę kampaniją. 

Facebook Ads reklamos paleidimu darbas nesibaigia. Mus domina tik aukščiausi rezultatai, kuriuos galima pasiekti tik kasdien stebint ir tobulinant Jūsų reklaminę kampanija. Reguliari, nuolat besikeičiančių potencialių klientų grupių bei demografinė analizė leidžia pasiekti aukščiausius CPC rodiklius.

Kaip mes dirbame

1. Auditas

Identifikuojame Jūsų dabartinės skaitmeninės rinkodaros strategijos Facebook Ads tinkle trūkumus.

blank

2. Optimizacija

Optimizuojame esamus skaitmeninės rinkodaros kanalus, užtikrindami didžiausią ROAS.

3. Plėtra

Ieškome naujų pelningų auditorijų, taip didindami Jūsų Facebook Ads kampanijos aprėptį.

blank
blank

4. Auginame

Užauginame Jūsų Facebook Ads kampanijas kontroliuodami ROAS.

5. Mažiname riziką

Prijungiame kitus skaitmeninės rinkodaros kanalus: Google Ads, Instagram, El. Pašto rinkodarą.

blank

Sėkmės Istorija.

20.97X ROAS

blank

2020.02.08 - 2020.03.21

Prekinis ženklas

Lietuvos rinkoje veikianti elektroninė parduotuvė.

Tikslas

Pardavimai, išlaikant didesnį nei 5X ROAS (Atsiperkamumą)

Pasikalbėkime?